اکستریم فیت ONE TEAM ONE MISSION ATHLETES MOTIVATE
FUTURE
اکستریم فیت WOMAN INSPIRING STRONG LEADERS EDUCATING SPORTS
درباره باکسھای زنجیره ای اکستریم فیت تیم​

گروه باکس های زنجیره‌ای اکستریم فیت تیم، با استفاده از کتاب ”حرکات فانکشنال فیتنس“ از فدراسیون جهانی‌ IF3، برنامه ورزشی منحصر به فردی را تهیه نموده است. این حرکات برای ارتقاء آمادگی جسمانی‌ و کاهش آسیب دیدگی و ایجاد نشاط و سلامتی‌ تدارک دیده شده. کلاس‌های ما به صورت گروهی و خصوصی با حضور مربی‌، با مدرک مربیگری معتبر از فدراسیون، و اطلاع کامل از تمرینات منحصر به فرد اکستریم فیت تیم، اداره می‌شود. 

هدف ما استاندارد سازی در سیستم مدیریت باشگاه‌های کراس ترینینگ و فانکشنال فیتنس است. مشتریان ما در تمام شعب اکستریم فیت، برنامه ورزشی متنوع و یکپارچه، سیستم مدیریتی مشابه، و محیط دوستانه و آشنا را تجربه خواهند کرد.

استفاده از یک سیستم مدیریتی اثبات شده و برنامه‌های ورزشی منحصر به فرد مزیت رقابتی باشگاه‌های اکستریم‌فیت تیم تفاوت در نوع ورزش، نوع دستگاه ها، وسیله ها و فرهنگ باشگاهی، با سایر سالن های سنتی است. در باشگاه‌های اکستریم‌فیت تیم خدمات، محصولات و فضای ورزشی خاصی ارائه می شود که رقبا نتوانند به سادگی ارائه دهند.

برای اطلاعات بیشتر و امور نمایندگی، لطفا با ما تماس حاصل فرمائید.

کلاس های ویژه

تناسب اندام شامل سه بخش قدرت، انعطاف پذیري و استقامت است. حرکات کراس ترینینگ و فانکشنال فیتنس از تمرینات دمبل، کتلبل، طناب، توپ هاي سنگین و… به افزایش آمادگی جسمانی و از بین بردن کالِريهاي اضافه کمک میکند.

ورزشی ژیمناستیک، وزنه برداري و دومیدانی الهام گرفته شده است. فانکشنال فیتنس با استفاده از تجهیزات مختلفی از جمله، در فانکشنال فیتنس ورزشکار مبتدي و حرفه اي با انجام حرکات اساسی مانند، دوچرخه، روینگ، لانج، اسکات، بارفیکس، دویدن استفاده از تمام گروههاي اصلی عضلانی و تقویت قلبی اشاره کرد.

ورزش کودکان ورزش کودکان یکی از موضوعات مهمی است که پدر و مادرها باید به آن توجه ویژه داشته باشند، چون ارتباط مستقیمی با یادگیري و رشد جسمانی آنها دارد.کلاس هاي کراس ترینینگ براي کودکان متشکل از برنامه هاي ورزشی و تفریحی است که گزینه مناسب براي کودکان کم فعال است. کلاس هاي کودکان توسط مربیان حرفه اي، ورزش مورد نیاز براي کودکان را در بر دارد. بهبود آمادگی جسمانی و عضلانی در حالی که کلاس نیز سرگرم کننده و جذاب باشد، از اهداف مهم مربیان ماست.

کلاس های خصوصی کیک بوکس و فیتنس بوکس در باشگاه های اکستریم فیت تیم زیر نظر قهرمانان کشور انجام میشود. مهم ترین مزیت کیک بوکسینگ ایجاد هماهنگی عمومی بدن می باشد. حرکات تهاجمی رو به جلو، حرکات دفاعی و رو به عقب، حرکات چرخشی، و ارتقاء انعتاف پذیری، همه این ها باعث ایجاد تعادل و افزایش آمادگی جسمانی خواهد شد. در کلاسهای رزمی، علاوه بر تناسب اندام، مربیان تاکید خواصی برای آموزش دیسیپلین در رفتار و احترام خواھند داشت.

کراس ترینینگ ترکیبی از ورزش هاي ژیمناستیک، وزنه برداري و دومیدانی تشکیل شده. کلاس هاي فاندامنتال(FUNDAMENTAL)کلاس هاي تخصصی در رشته هاي وربوط به کراس ترینینک میباشد، که روز هاي جمعه با اساتید بسیار مجرب آموزش داده می شود.
فروشگاه آنلاین
آخرین اخبار
این پیام خطا فقط برای مدیران وردپرس قابل مشاهده است
اسپانسرهای ما
درباره ما

گروه باکس هاي زنجیرهاي اکستریم فیت تیم، با استفاده از سند “حرکات فانکشنال فیتنس” از فدراسیون جهانی IF3 ،برنامه ورزشی منحصر به فردي را تهیه نموده است. این حرکات براي ارتقاء کامل از تمرینات منحصر به فرد اکستریم فیت تیم، اداره میشود. آمادگی جسمانی و کاهش آسیب دیدگی و ایجاد نشاط و سلامتی تدارك دیده شده. کلاسهاي ما به صورت گروهی و خصوصی با حضور مربی، با مدرك مربیگري معتبر از فدراسیون

تماس

تهران ، خیابان کلاهدوز(دولت) ، پلاک 265

تلفن : 02128426515

ساعت کاری 9 الی 17شنبه تا پنج شنبه

©2020 تمام حقوق برای اکستریم فیت محفوظ است